O firmie Compass Nieruchomości

COMPASS-NIERUCHOMOŚCI  to nie tylko profesjonalne biuro nieruchomości, to zaufany i wiarygodny pośrednik ,który bazuje na wieloletnim doświadczeniu osób zaangażowanych w proces sprzedaży, wynajmu lub najmu nieruchomości począwszy od przedstawienia, przygotowania, prezentacji nieruchomości, poprzez aspekty prawne czy  finansowe, po finalizację transakcji np. u Notariusza.

Dokładamy  wszelkich starań tradycyjnymi jak i nowoczesnymi metodami  przekazu współczesnego świata  by zrealizować powierzone nam zadanie tak by zlecający ,przy jak najmniejszym zaangażowaniu czasu i środków, mógł spokojnie realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

Posiadamy szeroki wachlarz  możliwości i rozwiązań związanych z nieruchomościami, a dzięki zaangażowaniu projektantów, architektów, inżynierów, prawników, negocjatorów  jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania  prawie na każdy problem Klienta, z którym się do nas zwróci lub który pojawi się podczas transakcji. Szukamy i proponujemy rozwiązania odpowiadające Klientowi, adekwatne do sytuacji.

Angażujemy się na każdym etapie działania i proponujemy naszym Nowym jak i  Stałym Klientom specjalne oferty, rabaty, usługi, które poprawiają, usprawniają i obniżają koszty poszczególnych etapów w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta.

Przejdź do naszej strefy Twoich korzyści

Więcej