Lokal biurowy, 98 m2, Poznań

Lokal biurowy na wynajem, Poznań, Stare Miasto

Wynajem: 4 300 PLN

Opis

Prestiżowe biuro-ok.98m2 z dużymi witrynami - ekspozycją / sklepem / showroomem / gabinetem /kancelarią(+opcja 52m2+52m2 lub+104m2) - blisko Centrum Handlowego Plaza/Makro/Winiary Poznań świetnie skomunikowane z Centrum i innymi dzielnicami Poznania-na wynajem.

Polecam nowocześnie wykończone biuro dla dużej jak i małej firmy szukającej prestiżowego miejsca i nowoczesnego lokalu ( z opcją różnych wariantów wykorzystania powierzchni )ustalenia ścianek,podziału,stref) w zależności od potrzeb - kwestia indywidualnych ustaleń i potrzeb Najemcy.

Podstawowa oferta dotyczy najmu lokalu o powierzchni ok..98m2 składającej się z :
- 1 przestrzeń typu Open Space(opcja do uzgodnienia zabudowy lub
aranżacji )
- 1 wyposażonej i urządzonej kuchni ,
- 1 łazienki z WC,

+opcja dodatkowa (ok 52m2)
- 2 pokoje z aneksem kuchennym (jako biuro lub mieszkanie dla kadry)

+ opcja dodatkowa (ok 110m2)
4 pokoje ,kuchnia , 2 łazienki w nowoczesnej stylizacji .

Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku biurowym, w przyziemiu z niezależnym oddzielnym wejściem z zewnątrz,dużymi otwieranymi przeszkleniami od frontu budynku, nadającymi nowoczesnego charakteru i dającymi duże możliwości prezentacji jako witryny.

Biurowiec urządzony w nowoczesnej aranżacji, ogrodzony,
monitorowany,miejsca parkingowe dostępne przed biurowcem.

Bardzo dobra lokalizacja,ok.300 m od Centrum Handlowego Plaza (na pieszo -1 minuta ),ok.400m od Galerii Pestka ,blisko ,Niku Bowling,Makro,Ronda Obornickiego,ul.Lechickiej ,ul. Alei Solidarności czy Szpitala Wojewódzkiego itp

W pobliżu przystanek tramwajowy ,,Pestki z szybkim i łatwym dojściem do biura(ok 2-3 min.) oraz inne linie autobusowe i tramwajowe w pobliżu (max 5 min) i obejmujące możliwość szybkiego dojazdu do/i z różnych kierunkach - dzielnic Poznania w tym także Centrum,dworzec PKP,PKS,lotnisko,Winogrady, Piątkowo,Suchy Las i inne .

Idealne miejsce na biuro handlowe z możliwością prezentacji czy sprzedaży swoich produktów ,firmy produkcyjnej,kancelarii,gabinetów itp.
Przykładowe aranżacje pokazane na zdjęciach jako biura (już istniejącego) z przeszkleniami lub istnieje możliwość dostosowania powierzchni i funkcjonalności do potrzeb firmy a także wynajęcia dodatkowej powierzchni ok 52 m2 lub 108m2 .

Biuro posiada okablowanie : telefoniczne, internetowe- światłowód ,wyposażone jest w system inteligentnego domu/biura z możliwością zarządzania zdalnego przez telefon.
Nowoczesne ogrzewanie podłogowe,bardzo efektywne i tanie w utrzymaniu z podziałem na strefy.

Cena najmu: 4300 zł/mies + 300 zł czynsz administracyjny+ liczniki (media) wg zużycia (tj prąd,woda,ogrzewanie,bardzo niskie z racji nowoczesnych rozwiązań)

Wolne od zaraz.

Możliwość prezentacji również w sobotę i niedzielę.
Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.
Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów art 66par.1 kodeksu cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 9070885
Typ oferty Lokal biurowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 4 300 PLN
Cena za m2 44 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 98 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Stare Miasto
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.
Rok budowy 2020
Ogrzewanie kotłownia lokalna
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał cegła

Film do Oferty