Lokal biurowy, 126 m2, Poznań

Lokal biurowy na wynajem, Poznań

Wynajem: 6 300 PLN

Opis

Bardzo nowoczesne,jasne biuro na parterze nowoczesnego biurowca (Klasa A.A+)ok.126 m2 lub (183m2/272m2)- bardzo dobrej lokalizacji z miejscami parkingowymi w Poznań/Ogrody do wynajęcia.

Całe biuro posiada infrastrukturę telekomunikacyjną (serwerownia) ,szybki internet na światłowodach(4 dostawców) instalację telefoniczną czy konferencyjną.
Biur 3-4 /..więcej różnej wielkości od 17m2 do 33 m2 lub... więcej z możliwością modyfikacji wielkości (np.Open Space),archiwum ,miejsce na ksero,kuchnię biurową, biura klimatyzowane sterowane każde indywidualnie.

Dostęp do WC męskiego i damskiego,WC dla niepełnosprawnych, ogólnodostępnego parkingu ,elektronicznego systemu dostępu i ewidencji dla pracowników ,systemu alarmowego, p-poż ,windy itp.
Wszystko w bardzo wysokim standardzie.

Pomieszczenia biurowe z możliwością zmian konfiguracji, wielkości, przeznaczenia itp.Przed budynkiem 2 miejsca parkingowe wyłącznie do dyspozycji biura z możliwością zwiększenia o kolejne 17 miejsc parkingowych przypisanych wyłącznie do tego biura - nie licząc ogólnie dostępnych miejsc parkingowych przy budynku.

Idealne miejsce na biuro,gabinety,kancelarie itp .
W biurowcu jest kilkanaście prestiżowych firm.
W pobliżu wylotowe drogi na Świecko z szybkim dojazdem do autostrady Berlin-Warszawa-Bydgoszcz czy dojazdem do centrum Poznania

Cena najmu za całość 126m2 =6300 zł/mies.+ 12,5zł/mies/m2- ryczałtowe wszystkie koszty + VAT.

Wolne od zaraz
Wymagana kaucja.

W swojej ofercie posiadamy jeszcze inne biura i magazyny(100-500m2) w Poznaniu o dobrym i bardzo dobrym standardzie (przy stadionie Lecha )które mogą być bardzo dobrym uzupełnieniem oferty .

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów art 66par.1 Kodeksu Cywilnego.
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy jako propozycja możliwej aranżacji.

Szczegóły

Numer oferty 7290885
Typ oferty Lokal biurowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 6 300 PLN
Cena za m2 50 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro Parter
Liczba pięter 3
Powierzchnia 126 m2
Miejscowość Poznań
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle dzielnica Ogrody
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.
Rok budowy 2018
Ogrzewanie co miejskie
Dojazd asfaltowa/kostka
Położony w w mieście poza centrum

Film do Oferty