Nowoczesne biuro 98m2 przy Plazie Poznań

Lokal biurowy na wynajem, Poznań, Stare Miasto

5 700 PLN

Artur. Żebrowski
nr licencji: 25315
518557000
biuro@compass-nieruchomosci.pl

Opis

Prestiżowe biuro-ok.98m2 z witrynami - ekspozycją / sklepem / showroomem / gabinetem /kancelarią - blisko Centrum Handlowego Plaza/Makro/Winiary Poznań świetnie skomunikowane z Centrum i innymi dzielnicami Poznania-na wynajem.
Polecam nowocześnie wykończone biuro dla małej jak i dużej firmy szukającej prestiżowego miejsca z różnymi wariantami wykorzystania powierzchni w zależności od potrzeb - kwestia indywidualnych ustaleń.
Podstawowa oferta dotyczy najmu lokalu o powierzchni ok.98m2 składającej się z :
- 1 przestrzeń typu Open Space(opcja do uzgodnienia -możliwość    zabudowy) 
- 1 przestrzeń gabinetowo -konferencyjna za szklanymi ścianami
- 1 oddzielnej  wyposażonej i urządzonej kuchni oraz                       pomieszczenia magazynowego lub socjalnego ze stołem
- 1 łazienki z WC,
Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku biurowym, w przyziemiu z niezależnym oddzielnym wejściem z zewnątrz,dużymi otwieranymi przeszkleniami od frontu budynku, nadającymi nowoczesnego charakteru i dającymi duże możliwości prezentacji jako witryny.
Biurowiec urządzony w nowoczesnej aranżacji, ogrodzony,
monitorowany,miejsca parkingowe dostępne przed biurowcem.
Bardzo dobra lokalizacja,ok.300 m od Centrum Handlowego Plaza (na pieszo -1 minuta ),ok.400m od Galerii Pestka ,blisko ,Niku Bowling,Makro,Ronda Obornickiego,ul.Lechickiej ,ul. Alei Solidarności czy Szpitala Wojewódzkiego itp
W pobliżu przystanek tramwajowy ,,Pestki z szybkim i łatwym dojściem do biura(ok 2-3 min.) oraz inne linie autobusowe i tramwajowe w pobliżu (max 5 min) i obejmujące możliwość szybkiego dojazdu do/i z różnych kierunkach - dzielnic Poznania w tym także Centrum,dworzec PKP,PKS,lotnisko,Winogrady, Piątkowo,Suchy Las i inne .
Idealne miejsce na biuro handlowe z możliwością prezentacji czy sprzedaży swoich produktów ,firmy produkcyjnej, kancelarii, gabinetów itp.

Biuro posiada okablowanie : telefoniczne, internetowe- światłowód ,wyposażone jest w system inteligentnego domu/biura z możliwością zarządzania zdalnego przez telefon.
BARDZO WAŻNYM ATUTEM są NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA:   nowoczesne i bardzo efektywne ogrzewanie podłogowe,bardzo efektywne i tanie oświetlenie typu LED itp.
Cena najmu: 5700 zł/mies + 100 zł czynsz administracyjny+ liczniki (media) wg zużycia (prąd,woda,ogrzewanie,śmieci,)- bardzo niskie koszty utrzymania .
Wolne od 01.01.2023 -
Możliwość prezentacji - po ustaleniu telefonicznym.
Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.
Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów art 66par.1 kodeksu cywilnego.Oferta nr 15900885 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 15900885
Typ oferty Lokal biurowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 5 700 PLN
Cena za m2 58 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 98 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Stare Miasto
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.
Rok budowy 2020
Ogrzewanie kotłownia lokalna
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał cegła

Film do Oferty